Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011

Utworzony przez Gość, 30 czerwca 2011 r. o 14:23
Hans Klops napisał:
Tylko hołota, Głosuje na Palikota.
Pomyłka. Bój to jest wasz ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hans Klops napisał:
Pomyłka. Bój to jest wasz ostatni.
Można mieć różne poglądy polityczne, ale Lis poległ z Kaczyńskim. Zresztą sami oceńcie. Najlepszy polski dziennikarz, który otrzymał wszelkie możliwe nagrody. No cóż, jak można ocenić jego warsztat dziennikarski, ale jeśli się go umiejscowi w Salonie, jasnym jest że to zwykły najmimorda. Ten kto nie oglądał może zobaczyć tutaj. Przepraszam za problemy techniczne ale poprzedni film został usunięty, ten odnośnik powinien działać.
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 10:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://niezalezna.pl/17108-telewizja-sluzbowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC napisał:
http://niezalezna.pl/17108-telewizja-sluzbowa
Uwaga najnowsze informacje z Kancelarii Premiera nagrane ukrytymi kamerami. Hans Klops nadaje. [media]http://www.youtube.com/watch?v=d_jhWKW0pjY[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za róznica jakie ugrupowanie wygra,dalej te same osoby tylko delikatne roszady,teraz my jutro wy a oni sie nie licza, no chyba ze są wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Ruch Poparcia Palikota według salonu czarny koń wyborów. Młodzi, wykształceni ludzie (po warsztatach w TVN)czyli zaplecze intelektualne RPP. [media]http://niezalezna.pl/16978-po-warsztatach-w-tvn-i-z-garwolina[/media]
Śmiem jednak twierdzić, że intelektualny poziom TVN przewyższa znacznie poziom Radia Maryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saracen napisał:
Śmiem jednak twierdzić, że intelektualny poziom TVN przewyższa znacznie poziom Radia Maryja.
A co powiesz o etyce TVN, standardy światowe ? Intelektualnie więc się wyżej też stawiasz, no tak, rozwinięty na "Tańcu tyłkami po lodzie", uświadomiony przez Pochanke, Miecugowa i innych. Czy słuchałeś Radia Maryja, jeśli nie to nie formułuj takich opinii ? Dość interesujące poglądy mają niektórzy słuchacze, tego w TVN i RMF nie usłyszysz. Proszę bez uprzedzeń posłuchać, ta pani deklaruje się jako osoba niewierząca - to taki smaczek.Nie jestem słuchaczem Radia Maryja, ale to nie znaczy że znam tam poruszanych tematów. [media]http://www.youtube.com/watch?v=ZpPbMSaUJOw[/media]
Ostatnio edytowany 5 października 2011 r. o 22:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak mały napisał:
No zaraaa zaraaaa. Sawicki minister z Sawic obieca bioelektrownię w każdej gminie!!! A tu zaledwie kilka w kraju zrobił!!! W dodatku takie drogie!!! Bo my Polsce mamy wszystko najdroższe! Stadion narodowy 10 razy droższy niż w Kijowie!!!! A ja myślałem że na Ukrainie większe przekręty robią niż u nas! Autostrady też mamy najdroższe w Europie!!! I dlatego jest ich tak mało!!! Tylko pensje i emerytury mamy najmniejsze w Eurosajuzie! Powiedzcie mi teraz gdzie to wszystko ginie??? Kto się na tym obławia??? Kto robi największe geszefty? Czas na zmiany i rozliczenie tych mega-przekrętów!!! Czas wrócić do rządów Prawa i Sprawiedliwości!!! Do Ziobry i Kamińskiego!!! Za ich rządów nie było Mirów i Zbychów a nawet jak byli to nie czuli się bezkarni bo za plecami było CBA!!! Pora na zmiany!!! Polska zasługuje na więcej!!! Polska zasługuje na normalność!!!
A Palitusk to podpucha! W dodatku Tusku ma na niego haki i trzyma go za mordę fałszywymi oświadczeniami o majątku! Jaki Palikut takie i jego członki które często pokazywał publicznie!!! Gumowe!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamy wyborcze zalewają miasto ALE CZY POLITYKOM WOLNO WIESZAĆ SWOJE ZDĘCIA TAM GDZIE IM SIĘ TO PODOBA????????? CZY NAWET ZNAKI DROGOWE SŁUŻĄ JAKO OGŁOSZENIA WYBORCZE??? A może jakieś kary też im się należą??? Może ktoś zwróci na to uwagę bo chyba nie jest normalne aby znaki drogowe stały sie tablicami ogłoszeniowymi???? a nasze miasto stało się jednym wielkim śmietnikiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1309906564' post='498196'] Obie gwiazdy telewizji pochodzą z rodzin prominentnych dziennikarzy okresu PRL. Ojcem Magdy Gessler jest Mirosław Ikonowicz – dziennikarz, wieloletni korespondent PAP, a bratem działacz skrajnej lewicy – Piotr Ikonowicz. Byłą żoną Piotra Ikonowicza jest polityk występująca jednocześnie w roli dziennikarki – Zuzanna Dąbrowska. Mirosław Ikonowicz nadal udziela się dziennikarsko – przed ledwie kilku miesiącami zakończył współpracę z lewicowym tygodnikiem „Przegląd”. W początkach swojej kariery pracował dla redakcji „Dziennika Bałtyckiego” i „Kuriera Szczecińskiego”. W 1950 r. rozpoczął pracę w Polskim Radiu. Choć miał średnie wykształcenie, szybko został kierownikiem audycji „Korespondenci robotniczo-chłopscy donoszą”. Równolegle studiował, ale zanim został absolwentem wydziału historycznego, pracował jako sekretarz odpowiedzialny Katedry Historii Powszechnej Instytutu Kształcenia Kadr Naukowych przy KC PZPR. Od 1953 r. pracował w PAP, był m.in. szefem Biuletynu Specjalnego. Watykan na muszce Mirosław Ikonowicz został zarejestrowany jako kontakt operacyjny wywiadu PRL w 1973 r., przed wyjazdem na placówkę do Madrytu. W kontaktach z SB posługiwał się pseudonimem „Metrampaż” (łamacz w zecerni). W tym okresie pracował jako korespondent na Półwyspie Iberyjskim i w Watykanie. Współpracę z bezpieką zakończył w 1987 r. Podczas rozmowy werbunkowej kandydat na KO nie wahał się wobec propozycji współpracy z wywiadem. Przeciwnie – w trakcie spotkania z przedstawicielami Wydziału VI Departamentu I – ppłk. Marianem Żebrowskim i ppor. Wiesławem Stypczyńskim – określił to jako obowiązek wobec PRL. Podpisał zobowiązanie o zachowaniu w tajemnicy swojej współpracy z tajną służbą. Po pierwszych spotkaniach i przeszkoleniu „Metrampaża” odnotowano jego aktywność, samodzielność i spryt. Jeden z meldunków wywiadu z czerwca 1982 r. dotyczył przebywającej z KO za granicą jego córki Magdy. Pozostawała ona w dobrych kontaktach z dziennikarzami Telewizji Polskiej. Efektem tych znajomości była złożona jej propozycja pracy przy obsłudze polskiej ekipy na mundialu w 1982 r. w Hiszpanii. Jako jej gażę wpisano okrągłą sumę 1200 dolarów. Znajomi redaktorzy z telewizji czym prędzej akredytowali ją jako tłumaczkę ekipy w komitecie organizacyjnym mistrzostw świata. Według oficera SB, od początku było wiadomo, iż córka KO – wówczas w zaawansowanej ciąży – nie podoła obowiązkom tłumacza. Ocenił, że była to zwykła próba naciągnięcia TVP na nieuzasadnione wydatki. W 1987 r. płk wywiadu Eugeniusz Spyra zapisał, że „Metrampaż” poprosił go o spotkanie. KO poruszył w rozmowie sprawę swojego syna Piotra, który został zatrzymany przez milicję jako redaktor pisma „Robotnik” i członek Solidarności. „Metrampaż” interweniował już w sprawie syna u oficera z Dzielnicowego Urzędu Spraw Wewnętrznych. Okazało się, że powodem zatrzymania była sprzedaż przez Piotra – syna KO zagranicznej waluty. Na spotkaniu z płk. Spyrą „Metrampaż” obiecał, że wyprowadzi syna z niepożądanego środowiska i prosił, by incydent z MO nie przeszkodził młodzieńcowi w znalezieniu miejsca pracy. Pułkownik SB obiecał, iż przedstawi problem swojemu kierownictwu i poprosi o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy. Spyra poruszył również kwestię aktualnego wyjazdu „Metrampaża” do Rzymu w związku z planowaną wizytą Wojciecha Jaruzelskiego w tym mieście. „Metrampaż” otrzymał zadanie zebrania ocen i komentarzy politycznych m.in. w środowiskach intelektualistów na temat tej wizyty. Miał zreferować możliwe następstwa przyjazdu władz PRL do Watykanu. Zgodnie z tymi wytycznymi KO przekazał później trzy doniesienia rezydentowi „Disowi”. Prowadzący zlecił KO opracowanie charakterystyk znanych mu działaczy katolickich i mających związek z organizacjami typu Opus Dei, Communione i Liberazione, Schoenstadt itd. Ostrzegł również „Metrampaża”, iż jego syn Piotr, znów zatrzymany przez MO podczas demonstracji w Jarocinie, po raz ostatni uniknął aresztu w zamian za grzywnę. Po wykonaniu pracy w Stolicy Apostolskiej korespondent PAP Mirosław Ikonowicz wydał kronikę „Wizyta w Watykanie”, przedstawiającą podróż w 1987 r. najwyższych władz PRL do Rzymu i spotkania gen. Wojciecha Jaruzelskiego z papieżem Janem Pawłem II. Autor kładł nacisk na oddawanie hołdu głowie państwa PRL przez Gwardię Szwajcarską. Opis honorów oddawanych przez gwardzistów gen. Jaruzelskiemu przewija się kilkakrotnie w tekście książki. Po zakończeniu współpracy z KO oceniono ją jako bardzo owocną. Był on „współpracownikiem zdyscyplinowanym, dyspozycyjnym, dostarczał ciekawych informacji wywiadowczych, które w Centrali kierowano na tzw. najwyższy rozdzielnik” – zapisano w notatce SB. KO był wynagradzany finansowo premiami, refundowano mu również koszty poniesione podczas spotkań z osobami interesującymi SB. Kontakt operacyjny każdorazowo kwitował odbiór pieniędzy. Mimo prób nie udało się nam skontaktować z redaktorem Ikonowiczem. Wprost nie do wiary W 2007 r., gdy trwały rządy Prawa i Sprawiedliwości, dziennikarka Hanna Lis opowiadała w wywiadzie dla „Gali”, jak bardzo źle się czuła wówczas w Polsce: „Jestem zasmucona, kiedy słyszę premiera, który mówi, że jeśli opozycja wygra wybory, to będziemy mieli powtórkę z 13 grudnia. Jestem przerażona, gdy Jarosław Kaczyński oznajmia, iż nie rozumie decyzji niezawisłego sądu o wypuszczeniu na wolność doktora G. i zaraz potem dodaje, że prawo nie powinno przeszkadzać w działaniu. (…) Jeśli takie są standardy IV RP, to ja poproszę o V”. Hanna Lis, prywatnie żona naczelnego „Wprost” Tomasza Lisa, jest córką dziennikarzy, Waldemara i Aleksandry Kedaj, którzy znaleźli się na liście Stefana Kisielewskiego (Kisiela) opublikowanej w 1984 r. i obejmującej najgorliwszych dziennikarzy reżimowych PRL. Waldemar Kedaj to zasłużony dla władz PRL dziennikarz „Trybuny Ludu”, korespondent PAP m.in. w Rzymie. Do pracy w Agencji został skierowany przez Zarząd Główny ZMS. Powierzono mu tam funkcję kierownika działu zagranicznego. W latach 1970–1972 był korespondentem w Hanoi. Wyróżniał się zaangażowaniem partyjnym – był członkiem egzekutywy PZPR w PAP. Wywiad SB zarejestrował go w 1974 r. jako kontakt operacyjny „Mento”. Wówczas cenne okazały się dla bezpieki jego możliwości operacyjne wynikające z objęcia stanowiska korespondenta PAP w Rzymie. Mimo iż z materiałów SB wynika, że „Mento” współpracował z SB z poczucia obowiązku wobec PRL i odbył przeszkolenie dot. metod pracy wywiadowczej i kontrwywiadowczej, po latach napisał na łamach „Wprost” oświadczenie, iż nigdy świ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawy wpis, proszę przejrzeć załączniki. Jasnym się staje dlaczego partie boją się jak ognia JOW, oraz dlaczego jest obrany taki kierunek jak obecnie. Bez względu na wynik Wyborów, tak dłużej być nie może. http://epkun.salon24.pl/350503,czy-w-jow-jest-mozliwa-taka-wasalizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
A co powiesz o etyce TVN, standardy światowe ? Intelektualnie więc się wyżej też stawiasz, no tak, rozwinięty na "Tańcu tyłkami po lodzie", uświadomiony przez Pochanke, Miecugowa i innych. Czy słuchałeś Radia Maryja, jeśli nie to nie formułuj takich opinii ? Dość interesujące poglądy mają niektórzy słuchacze, tego w TVN i RMF nie usłyszysz. Proszę bez uprzedzeń posłuchać, ta pani deklaruje się jako osoba niewierząca - to taki smaczek.Nie jestem słuchaczem Radia Maryja, ale to nie znaczy że znam tam poruszanych tematów. [media]http://www.youtube.com/watch?v=ZpPbMSaUJOw[/media]
Uważasz, że ta Pani żyje w Polsce? Ja uważam, że na księżycu! Jej poglądy wcale nie są interesujące, ale oderwane od rzeczywistości zupełnie.Właśnie dlatego w przeciwieństwie do Ciebie słucham Radia Maryja niekiedy, żeby nie zapomnieć jakich ludzi mogę w życiu spotkać. Będę więc głosować na kogokolwiek przeciwko PISowi wspieranemu przez to radio. Szczególnie dlatego, że obrażono w nim Panią Marię Kaczyńską, która była i jest dla mnie wielkim autorytetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saracen napisał:
Uważasz, że ta Pani żyje w Polsce? Ja uważam, że na księżycu! Jej poglądy wcale nie są interesujące, ale oderwane od rzeczywistości zupełnie.Właśnie dlatego w przeciwieństwie do Ciebie słucham Radia Maryja niekiedy, żeby nie zapomnieć jakich ludzi mogę w życiu spotkać. Będę więc głosować na kogokolwiek przeciwko PISowi wspieranemu przez to radio. Szczególnie dlatego, że obrażono w nim Panią Marię Kaczyńską, która była i jest dla mnie wielkim autorytetem.
Nie bardzo rozumiem co chcesz tą wypowiedzią udowodnić, chyba to że mnie nie lubisz i starasz się dokopać. Dam ci dobrą radę - wyrwij z kontekstu jedno zdanie i udowodnij jego absurdalność, oraz moją głupotę. Przedstawiłem tę wypowiedź jako rzecz ciekawą, coś co w powszechnym obiegu nie jest możliwe do usłyszenia. Pozostawiłem bez komentarza. Bardzo ciekawa były programy poświęcone energetyce i tak słuchałem programów o Zamachu Smoleńskim. Cenisz Marię Kaczyńską i słusznie, widać klasę i różnicę między miłośniczką jedzenia bezy z odchylonym małym paluszkiem czy innymi Pierwszymi Damami. Oglądasz TVN - twoja strata. Dla mnie bardziej istotna jest sprawa np JOW i naprawa państwa. Pozdrawiam i proszę o przeczytanie tego, a szczególnie załączników i szczerą wypowiedź. Nie wymagam byś mnie lubił, lecz zrobił coś dla Polski. http://epkun.salon24.pl/350503,czy-w-jow-jest-mozliwa-taka-wasalizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybory to wielka manipulacja i oszustwo, w tv pokazują satystyki które manipulują nami, pokazują nam ile % ma dana partia i manipulują nami bo zamiast głosować na swojego kandydata, to głosujemy na tych co mają najwięcej % w statystykach bo twierdzimi że nasz kandydat i tak niema szans to wybieramy lepsze zło. niegłosujcie tak to manipulacja wami. w wyborach jest równierz oszustwo przy samych urnach. na kartach zakreślamy krzyżykiem swojego kandydata,ale mamy prawo zakreślić 2 lub więcej a i tak bedzie sie liczył tylko ten co zakteślony jest najwyżej na liście i tu jes oszustwo bo ja moge wybać kandydata z listy na pozycji 6 a osoba licząca głosy zakreśli swojego np na nr 3 i jej głos na mojej karcie bedzie sie liczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=24twC2bjm0U naprawdę warto , daj sobie na luz z PSL , PO , PIS oni już byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Nie bardzo rozumiem co chcesz tą wypowiedzią udowodnić, chyba to że mnie nie lubisz i starasz się dokopać. Dam ci dobrą radę - wyrwij z kontekstu jedno zdanie i udowodnij jego absurdalność, oraz moją głupotę. Przedstawiłem tę wypowiedź jako rzecz ciekawą, coś co w powszechnym obiegu nie jest możliwe do usłyszenia. Pozostawiłem bez komentarza. Bardzo ciekawa były programy poświęcone energetyce i tak słuchałem programów o Zamachu Smoleńskim. Cenisz Marię Kaczyńską i słusznie, widać klasę i różnicę między miłośniczką jedzenia bezy z odchylonym małym paluszkiem czy innymi Pierwszymi Damami. Oglądasz TVN - twoja strata. Dla mnie bardziej istotna jest sprawa np JOW i naprawa państwa. Pozdrawiam i proszę o przeczytanie tego, a szczególnie załączników i szczerą wypowiedź. Nie wymagam byś mnie lubił, lecz zrobił coś dla Polski.
Pierwsze zdanie to nieudana manipulacja lub błędny wniosek, bo nic w mojej wypowiedzi nie odnosiło się do Ciebie osobiście i nadal nie odnosi. Szanuję Twoje zdanie i zgłaszam odrębne. Odnośnie JOW, z nimi byłoby lepiej i może kiedyś się uda zmienić prawo, lecz nie mnie. Ja przyjmuję prawo w Polsce jako stworzone przez wybranych przez nas ludzi, raz przeze mnie innym razem przez Ciebie, o ile głosowaliśmy inaczej. Zawsze chodzę na wszystkie wybory i gdy mój kandydat przepadnie, mówię trudno. Cenię i zwyczajnie lubię poszczególnych ludzi, nie partie do których należą i tu niespodzianka, lubię Palikota i Dorna, lubię Kalisza i Tuska. Jeśli lubisz Kaczyńskiego to Twój wybór i nie moja broszka. Znam paru porządnych ludzi, którzy lubią Kaczyńskiego i dogadujemy się bez problemów, bo szanujemy nawzajem swoją wolność wyboru. Najgorsza rzecz jaka mogłaby mnie spotkać to bycie niewinnie oskarżonym o cokolwiek i brak możliwości udowodnienia, że "nie jestem wielbłądem". Wiesz co najlepiej zrobić dla Polski może właściwie każdy: przestać jęczeć i narzekać, przestać nienawidzić żony i sąsiada i wziąć się za robotę, pewnie powiesz, że jej nie ma, to ja na to szukajcie a znajdziecie. Trochę to taki groch z kapustą mi wyszedł. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saracen napisał:
Pierwsze zdanie to nieudana manipulacja lub błędny wniosek, bo nic w mojej wypowiedzi nie odnosiło się do Ciebie osobiście i nadal nie odnosi. Szanuję Twoje zdanie i zgłaszam odrębne. Odnośnie JOW, z nimi byłoby lepiej i może kiedyś się uda zmienić prawo, lecz nie mnie. Ja przyjmuję prawo w Polsce jako stworzone przez wybranych przez nas ludzi, raz przeze mnie innym razem przez Ciebie, o ile głosowaliśmy inaczej. Zawsze chodzę na wszystkie wybory i gdy mój kandydat przepadnie, mówię trudno. Cenię i zwyczajnie lubię poszczególnych ludzi, nie partie do których należą i tu niespodzianka, lubię Palikota i Dorna, lubię Kalisza i Tuska. Jeśli lubisz Kaczyńskiego to Twój wybór i nie moja broszka. Znam paru porządnych ludzi, którzy lubią Kaczyńskiego i dogadujemy się bez problemów, bo szanujemy nawzajem swoją wolność wyboru. Najgorsza rzecz jaka mogłaby mnie spotkać to bycie niewinnie oskarżonym o cokolwiek i brak możliwości udowodnienia, że "nie jestem wielbłądem". Wiesz co najlepiej zrobić dla Polski może właściwie każdy: przestać jęczeć i narzekać, przestać nienawidzić żony i sąsiada i wziąć się za robotę, pewnie powiesz, że jej nie ma, to ja na to szukajcie a znajdziecie. Trochę to taki groch z kapustą mi wyszedł. Pozdrawiam.
Dziękuję za obszerną wypowiedź. Być może połączyłem wypowiedzi twoje z innymi, ja zawsze piszę jako Pawlak więc chyba nikt nie ma problemu z identyfikacją. Pierwsze zdanie nie jest żadną manipulacją, lecz typowym zabiegiem na forach.Być może źle odczytałem twoje intencje, więc potraktuj to zdanie jako niebyłe. Co do tworzenia prawa czy konstytucji to jaki z tym problem, zresztą JOW obiecywane nam są od już ładnych kilku lat. Sama Konstytucja czymże jest, USA posługuje się tą samą od kilkuset lat, dodając tylko poprawki, UK nie ma żadnej Konstytucji i funkcjonują lepiej niż nasz nieszczęśliwy kraj. Lecz czy komuś zależy na silnej i praworządnej Polsce ? Co do jęczenia i narzekania, to to co obserwuję to jest patologia i nie zamierzam się z tym godzić i chciałbym aby każdy się jej przeciwstawiał i zaczął od siebie. Wiem że to idealizm i postawa bardzo de mode. Może potrzebujemy wstrząsu by się odrodzić, jeśli wygra PO to mamy go bardzo blisko. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowany 6 października 2011 r. o 22:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
socjotechnika , manipulacja , czy już wszystkich przekonano że istnieją tylko PO , PIS . Chce mi się z was śmiać i płakać. Platforma to nie samo szczęście a PIS to nie szczyt demokracji , Palikot nie jest mesjaszem nowej religii a PSL to nie cała Polska wieś.Dlatego jeśli mam wybór i wezmę udział w wyborach to będzie PJN , jeśli zagłosuje na region na Podlasie to będzie to Bergier. Dlaczego bo mam mózg i myślę bo moich zasad i przekonań nie określa mój portfel tylko racjonalne wolne myślenie . Oczywiście pieprzyć polityków a wybory to nie jest obowiązek , ale jeśli już idziesz aby wrzucić swój głos do urny pomyśl , myślenie nic nie boli, pamiętaj że telewizja kłamie a TVN24 to nie jest cała prawda całą dobę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włącz myślenie zanim postawisz krzyżyk! W tym roku dług publiczny przekroczy 800 mld zł, a przez cztery lata rządów PO - PSL wzrósł aż o 300 mld złotych. To rekord, żaden gabinet na koniec kadencji nie mógł się "poszczycić" takim wynikiem. Platforma nie przedstawiła żadnego projektu reform finansów publicznych państwa. Należy spodziewać się dalszego podnoszenia podatku VAT, nawet do 25 proc., a nie jego zmniejszenia do 22 procent. Emerytury będą coraz niższe. Prawdopodobne jest całkowite zlikwidowanie OFE i przekazanie wszystkich naszych składek płaconych na ubezpieczenie społeczne do ZUS. Zagrożony jest Fundusz Rezerwy Demograficznej - w tej kadencji rząd już dwa razy sięgał po zgromadzone w nim pieniądze, które miały być przeznaczone na przyszłe emerytury Polaków. PO będzie wyprzedawać wszystko, co się da: dochodowe firmy energetyczne czy np. spółki należące do PKP, w tym Polskie Koleje Linowe. Platforma zapowiada, że będzie dążyć do tego, aby jak najwięcej dzieci w wieku 3-4 lat trafiło do przedszkoli. Kontynuowana będzie reforma programowa w szkołach, czyli zmniejszanie liczby lekcji historii, muzyki, sztuki, obcinanie listy lektur obowiązkowych. Przekształcenia własnościowe w ochronie zdrowia będą prowadzić do prywatyzacji szpitali. Może dojść do sytuacji, że część leków zostanie skreślona z listy refundacyjnej i będziemy płacili za nie 100 procent. Realna stanie się groźba prawnego zrównania z małżeństwami układów homoseksualnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że ordynacja wyborcza ulegnie zmianie i przed następnymi wyborami parlamentarnymi wprowadzone zostaną JOW, których również jestem zwolennikiem. Oczywiście nie nastąpi to z inicjatywy „ miłościwie nam pierdzących w ławy poselskie”. Myślę, że wprowadzenie dowodów osobistych z podpisem elektronicznym umożliwi dużo łatwiejszy dostęp do korzystania z inicjatywy ustawodawczej w trybie art.118 ust 2 Konstytucji. Wystarczy 100 tys. podpisów pod projektem ustawy żeby w Sejmie się tym zagadnieniem zajęli. Natomiast, jeżeli podpisów będzie zdecydowanie więcej, w co głęboko wierzę, bo wielu z internautów jest głęboko rozczarowana sposobem sprawowania władzy to politykom trudno będzie zlekceważyć liczny i jednomyślny w sprawie ordynacji elektorat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...